Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Aditiv Llaci ADIPLAST

Add your review

L2,400

Rrëshirë ndërtimi (aditiv) për përmirësime të shumëfishta të llaçeve, si përmirësimi i aftësisë ngjitëse dhe elasticitetit, zvogëlimi i tkurrjes nga mpiksja, rritje të madhe të rezistencës ndaj fërkimeve dhe veprimeve kimike, rritje të papërshkueshmërisë nga uji etj. Eshtë ideal për krijimin e shtresës ngjitëse midis betonit ose llaçit të vjetër me të riun.

Tag:

L2,400

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Rrëshirë ndërtimi për përmirësime të shumëfishta të llaçeve.

VEÇORITË/INSTALIMET

Rrëshirë ndërtimi (aditiv) për përmirësime të shumëfishta të llaçeve, si përmirësimi i aftësisë ngjitëse dhe elasticitetit, zvogëlimi i tkurrjes nga mpiksja, rritje të madhe të rezistencës ndaj fërkimeve dhe veprimeve kimike, rritje të papërshkueshmërisë nga uji etj. Eshtë ideal për krijimin e shtresës ngjitëse midis betonit ose llaçit të vjetër me të riun.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Tretet në ujin e përzierjes në raport ADIPLAST : ujë = 1:1 deri 1:5.
PAKETIMI
150 kg, 20 kg, 5 kg, 1 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aditiv Llaci ADIPLAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 9
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ISOMAT

BOJË HIDROMAT ISOMAT

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart