Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor

L5,800

Trashësia e rekomanduar:
MARMOCRYL SILICONE Decor 2 mm: 2 mm.
MARMOCRYL SILICONE Decor 3 mm: 3 mm.

L5,800

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor

GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor

Suva e gatshme me përmbajtje silikoni, me ngjyrë, e papërshkueshme nga uji. Sipërfaqe e ashpër (e palëmuar).

VEÇORITË/INSTALIMET

Suva e gatshme, e bardhë ose me ngjyrë, me përmbajtje silikoni. Ka veti hidrofobe të larta (aftësi ujëlarguese) dhe ka përshkueshmëri të shkëlqyer nga avujt. Eshtë e përshtatshme për të realizuar sipërfaqe dekorative të ashpër. Nuk nevojitet bojatisja e fasadave. Për arsye të aftësisë së saj elastike të lartë dhe aftësisë ngjitëse të shkëlqyer me nënshtresën është ideale si shtresë përfundimtare në sistemet për termoizolimin e mëvonshëm të ndërtesave nga ana e jashtme. Certifikuar me shenjën CE, sipas standardit EN 15824.

Trashësia e rekomanduar:
MARMOCRYL SILICONE Decor 2 mm: 2 mm.
MARMOCRYL SILICONE Decor 3 mm: 3 mm.

NGJYRA

E bardhë dhe 227 ngjyra të zgjedhura (paletë NCS).

KONSUMI

Rreth 1,6 kg/m²/mm.
PAKETIMI
25 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUAFIX

AQUAFIX

Sold by ISOMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ISOMAT

BOJË HIDROMAT ISOMAT

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko akrilike FAST-COVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Nanongopje për mbrojtjen e sipërfaqeve
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart