Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shirit ngjitës butili me veshje alumini

L1,850

Shirit ngjitës butili, me veshje alumini. Përdoret kryesisht për hidroizolim dhe izolim në çati dhe tarraca, në vende si fuga çati-oxhak, hapje ajrimi të çative etj. I përshtatshëm për meremetime në pllaka të çative, fuga izolimi në majë të çative etj. Trashësia: 0,9 mm.

L1,850

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shirit ngjitës butili me veshje alumini

Shirit ngjitës butili me veshje alumini ISOMAT BUTYL TAPE

VEÇORITË/INSTALIMET

Shirit ngjitës butili, me veshje alumini. Përdoret kryesisht për hidroizolim dhe izolim në çati dhe tarraca, në vende si fuga çati-oxhak, hapje ajrimi të çative etj. I përshtatshëm për meremetime në pllaka të çative, fuga izolimi në majë të çative etj. Trashësia: 0,9 mm.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shirit ngjitës butili me veshje alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vernik me bazë uji akrilik VS-W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues lyerës AQUAMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart