Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20

Add your review

L1,700

Ngjitëse për pllaka, me përmbajtje rrëshire, me bazë çimento, e një cilësie të lartë. Ka rrëshqitje të papërfillshme dhe intervali i kohës gjatë të cilit realizohet njgitja është i madh. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash me dhe pa thithshmëri (p.sh. gres porcelanato), pllakash me përmasa të mëdha etj., në mur ose në dysheme, në sipërfaqe me kërkesa të larta në lidhje me aftësinë ngjitëse, elasticitetin dhe rezistencën ndaj lagështisë (p.sh. shtresë e vjetër me pllaka, dysheme me sistem ngrohjeje (që kalon) nën to etj.). Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C2 TE S1 sipas EN 12004 dhe EN 12002.

L1,700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20

Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20

E modifikuar me polimerë dhe fleksibël për të gjitha llojet e pllakave dhe për vendosje me kërkesa të larta

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse për pllaka, me përmbajtje rrëshire, me bazë çimento, e një cilësie të lartë. Ka rrëshqitje të papërfillshme dhe intervali i kohës gjatë të cilit realizohet njgitja është i madh. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash me dhe pa thithshmëri (p.sh. gres porcelanato), pllakash me përmasa të mëdha etj., në mur ose në dysheme, në sipërfaqe me kërkesa të larta në lidhje me aftësinë ngjitëse, elasticitetin dhe rezistencën ndaj lagështisë (p.sh. shtresë e vjetër me pllaka, dysheme me sistem ngrohjeje (që kalon) nën to etj.). Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C2 TE S1 sipas EN 12004 dhe EN 12002.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

1,5-4,0 kg/m².

PAKETIMI

25 kg, 15 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-ELASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Bojaku DS-99

Aditiv Bojaku DS-99

Sold by ISOMAT
L1,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

Sold by ISOMAT
L2,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-FLEX
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart