Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko çimentoje PLANFIX-FINE

L1,490

Stuko çimentoje me përmbajtje rrëshire, veçanërisht kokërrimët, për patinim dhe stukim sipërfaqesh betoni të pasuvatuara (për qëllime dekorative). Zbatohet edhe me pompë. Klasifikohet si PCC R2 sipas EN 1504-3.

L1,490

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko çimentoje PLANFIX-FINE

Stuko çimentoje PLANFIX-FINE

Me përmbajtje rrëshire, veçanërisht kokërrimët.

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko çimentoje me përmbajtje rrëshire, veçanërisht kokërrimët, për patinim dhe stukim sipërfaqesh betoni të pasuvatuara (për qëllime dekorative). Zbatohet edhe me pompë. Klasifikohet si PCC R2 sipas EN 1504-3.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

Rreth 1,3 kg/m²/mm.

PAKETIMI

25 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko çimentoje PLANFIX-FINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer akrilik FLEX-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart