Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Add your review

L800L2,500

Llaç zjarrdurues për tulla zjarrduruese. Ka rezistencë të jashtëzakonshme ndaj temperaturave të larta dhe ndryshimeve të theksuara të temperaturës, aftësi ngjitëse fillestare dhe përfundimtare të lartë dhe rezistencë të veçantë ndaj lagështisë. Fushat e zbatimit: Eshtë i përshtatshëm për ndërtim dhe stukim muri me çdo lloj tullash zjarrduruese në ambiente ku kemi temperatura të larta, si vatra zjarri, furra, skara për pjekjen e mishit etj.

SKU: N/A Tag:

L800L2,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Llaç zjarrdurues për shtrimin dhe ngjitjen e tullave zjarrduruese.

VEÇORITË/INSTALIMET

Llaç zjarrdurues për tulla zjarrduruese. Ka rezistencë të jashtëzakonshme ndaj temperaturave të larta dhe ndryshimeve të theksuara të temperaturës, aftësi ngjitëse fillestare dhe përfundimtare të lartë dhe rezistencë të veçantë ndaj lagështisë. Fushat e zbatimit: Eshtë i përshtatshëm për ndërtim dhe stukim muri me çdo lloj tullash zjarrduruese në ambiente ku kemi temperatura të larta, si vatra zjarri, furra, skara për pjekjen e mishit etj.

NGJYRA

Gri.

KONSUMI

Në mënyrë treguese për tulla zjarrduruese me përmasa 20 x 10 x 3 cm dhe fuga me gjerësi 1 cm 2 konsumi është rreth 5 kg/m².

PAKETIMI

25 kg, 5 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

Specification: Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Decor

MARMOCRET PLUS Decor

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë për pllaka termoizoluese ISOMAT AK-T33
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

L800L2,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart