Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

S-21 solucion me bazë silani/siloksani

L2,990

PS-21 është një solucion me bazë silani/siloksani, pa tretës dhe i gatshëm për përdorim për hidroizolimin e nënshtresave inorganike. Ofron papërshkueshmëri të lartë nga uji dhe mbrojtje për një kohë të gjatë. Eshtë i përshtatshëm për hidroizolimin e fugave të pllakave dhe mbrojtjen nga shiu të sipërfaqeve me gurë natyrorë ose artificialë, suva, muraturë të pasuvatuar (për qëllime dekorative), tulla dekorative, tjegulla, pllaka, mermerë të palustruar, beton të pasuvatuar (për qëllime dekorative) etj.). Mund të aplikohet edhe në nënshtresa pak të lagura. Certifikuar me shenjën CE si ngopje ujëlarguese, sipas standardit EN 1504-2.

L2,990

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

S-21 solucion me bazë silani/siloksani

S-21 solucion me bazë silani/siloksani

Ngopës me material rezistent ndaj ujit me bazë Silani/Siloksani që nuk përmban tretës

VEÇORITË/INSTALIMET

PS-21 është një solucion me bazë silani/siloksani, pa tretës dhe i gatshëm për përdorim për hidroizolimin e nënshtresave inorganike. Ofron papërshkueshmëri të lartë nga uji dhe mbrojtje për një kohë të gjatë. Eshtë i përshtatshëm për hidroizolimin e fugave të pllakave dhe mbrojtjen nga shiu të sipërfaqeve me gurë natyrorë ose artificialë, suva, muraturë të pasuvatuar (për qëllime dekorative), tulla dekorative, tjegulla, pllaka, mermerë të palustruar, beton të pasuvatuar (për qëllime dekorative) etj.). Mund të aplikohet edhe në nënshtresa pak të lagura. Certifikuar me shenjën CE si ngopje ujëlarguese, sipas standardit EN 1504-2.

NGJYRA

E bardhë (transparente kur thahet).

KONSUMI

0,2-0,4 l/m².

PAKETIMI

20 l, 5 l, 1 l.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “S-21 solucion me bazë silani/siloksani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko per patinim STUCCOCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Qumesht Betoni LATEX

Qumesht Betoni LATEX

Sold by ISOMAT
L2,200
S-21 solucion me bazë silani/siloksani
S-21 solucion me bazë silani/siloksani
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart