Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR SILIKONI

Add your review

L4,700

Emulsion akrilik me përmbajtje silikoni, i cili aplikohet në sipërfaqe poroze për stabilizimin e tyre dhe për të siguruar ngjitje mbi to të suvatimeve me përmbajtje silikoni MARMOCRYL SILICONE.

L4,700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Prajmer (astar) për ngjitjen e suvatimeve me përmbajtje silikoni

VEÇORITË/INSTALIMET

Emulsion akrilik me përmbajtje silikoni, i cili aplikohet në sipërfaqe poroze për stabilizimin e tyre dhe për të siguruar ngjitje mbi to të suvatimeve me përmbajtje silikoni MARMOCRYL SILICONE.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

100-200 g/m², në varësi të thithshmërisë së nënshtresës.

PAKETIMI

20 kg, 10 kg, 5 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR SILIKONI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart