Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Aditiv Bojaku DS-99

Add your review

L1,700

Rrëshirë përmirësuese për ngjitëse për pllaka dhe stuko për fuga. Rrit ngjitshmërinë me nënshtresën dhe rezistencën në shtypje, përkulje, ndaj fërkimit dhe ngricës. Rrit papërshkueshmërinë nga uji.

Tag:

L1,700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Aditiv Bojaku DS-99

Aditiv Bojaku DS-99

VEÇORITË/INSTALIMET

Rrëshirë përmirësuese për ngjitëse për pllaka dhe stuko për fuga. Rrit ngjitshmërinë me nënshtresën dhe rezistencën në shtypje, përkulje, ndaj fërkimit dhe ngricës. Rrit papërshkueshmërinë nga uji.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Hollohet me ujin e përzierjes në raport DS-99 : ujë = 1:1 deri 1:2.

PAKETIMI

20 kg, 5 kg, 1 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aditiv Bojaku DS-99”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë silikoni ISOMAT SILICONE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-ELASTIC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart