Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL

Add your review

L8,400

Ngjitëse epokside 2 komponentesh pa tretës (solvente). Eshtë e përshtatshme për ngjitje mermerësh, granitesh dhe të shumicës së materialeve të ndërtimit në sipërfaqe të ndryshme, në mure ose dysheme. Ka aftësi ngjitëse dhe elastike të lartë dhe rezistencë të madhe ndaj veprimeve kimike. Eshtë shumë praktike për arsye se proporcionet e përzierjes së komponenteve janë të thjeshta (A:B = 1:1 sipas vëllimit). Klasifikohet si R2T sipas EN 12004.

L8,400

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL

Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL

2 komponentesh për mermerë dhe granite

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse epokside 2 komponentesh pa tretës (solvente). Eshtë e përshtatshme për ngjitje mermerësh, granitesh dhe të shumicës së materialeve të ndërtimit në sipërfaqe të ndryshme, në mure ose dysheme. Ka aftësi ngjitëse dhe elastike të lartë dhe rezistencë të madhe ndaj veprimeve kimike. Eshtë shumë praktike për arsye se proporcionet e përzierjes së komponenteve janë të thjeshta (A:B = 1:1 sipas vëllimit). Klasifikohet si R2T sipas EN 12004.

NGJYRA

Verdhoshe.

KONSUMI

Në varësi të përmasave dhe peshës së pllakave.

PAKETIMI

20 l, 4 l, 1 l.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
S-21 solucion me bazë silani/siloksani
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer (astar) akrilik UNI-PRIMER
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL
Ngjitëse epokside ISOMAT AK-EPOXY NORMAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart