Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MARMOCRET PLUS Fine

L1,300

Suva e gatshme, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe (aftësi ujëlarguese), për dorën e fundit të suvasë. Eshtë e përshtatshme për të realizuar sipërfaqe të lëmuara në nënshtresa me kërkesa të veçanta elasticiteti dhe ngjitjeje. Në kombinim me ngjitësen e armuar me fibra ISOMAT AK-THERMO përdoret si sistem për termoizolimin e ndërtesave. Klasifikohet si GP CS II, W2 sipas EN 998-1.

L1,300

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Suva me ngjyrë, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe. Sipërfaqe e lëmuar

VEÇORITË/INSTALIMET

Suva e gatshme, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe (aftësi ujëlarguese), për dorën e fundit të suvasë. Eshtë e përshtatshme për të realizuar sipërfaqe të lëmuara në nënshtresa me kërkesa të veçanta elasticiteti dhe ngjitjeje. Në kombinim me ngjitësen e armuar me fibra ISOMAT AK-THERMO përdoret si sistem për termoizolimin e ndërtesave. Klasifikohet si GP CS II, W2 sipas EN 998-1.

NGJYRA

E bardhё (No 100) dhe guacke (No 207). Ngjyrat e tjera me porosi të veçantë (sasia minimale 5.400 kg).

KONSUMI

Rreth 1,4 kg/m²/mm të trashësisë së suvasë.
Trashësia e rekomanduar: 2-3 mm.

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MARMOCRET PLUS Fine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
shkume-poliuretani-isomat-pu-foam
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart