Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Koll për pllaka ISOMAT AK 11

Add your review

L1,450

Ngjitëse për pllaka, me përmbajtje rrëshire, me bazë çimento. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash graniti dhe në përgjithësi pllakash me dhe pa thithshmëri, në mur ose në dysheme, në sipërfaqe prej betoni, mur tulle, suva etj. Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C2 E sipas EN 12004.

L1,450

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Koll për pllaka ISOMAT AK 11

Koll për pllaka ISOMAT AK 11

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse për pllaka, me përmbajtje rrëshire, me bazë çimento. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash graniti dhe në përgjithësi pllakash me dhe pa thithshmëri, në mur ose në dysheme, në sipërfaqe prej betoni, mur tulle, suva etj. Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C2 E sipas EN 12004.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

1,5-4,0 kg/m².

PAKETIMI

25 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koll për pllaka ISOMAT AK 11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidroizoluese elastike FLEXCOAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-ELASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për tarraca ISOFLEX-PU 500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart