Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Koll për pllaka ISOMAT AK 9

Add your review

L990

Ngjitëse për pllaka me bazë çimento. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash qeramike në mur ose në dysheme, në sipërfaqe prej betoni, mur tulle, suva etj. Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C1 sipas EN 12004.

L990

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Koll për pllaka ISOMAT AK 9

Koll për pllaka ISOMAT AK 9

Ngjitëse për pllaka C1

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse për pllaka me bazë çimento. Fushat e zbatimit: Ngjiitje pllakash qeramike në mur ose në dysheme, në sipërfaqe prej betoni, mur tulle, suva etj. Për mjedise të brendshme dhe të jashtme. Klasifikohet si C1 sipas EN 12004.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

1,5-4,0 kg/m².

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koll për pllaka ISOMAT AK 9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv PS-20 ISOMAT

Aditiv PS-20 ISOMAT

Sold by ISOMAT
L2,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Bojaku DS-99

Aditiv Bojaku DS-99

Sold by ISOMAT
L1,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT ISOMAT

BOJË HIDROMAT ISOMAT

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Koll për pllaka ISOMAT AK 9
Koll për pllaka ISOMAT AK 9
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart