Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko per patinim STUCCOCRET

L1,200

Stuko patinimi për rrafshimin dhe përgatitjen e sipërfaqeve të murit të cilat do të lyhen me bojë. E përshtatshme për sipërfaqe suvaje ose betoni. Zëvendëson stukot vajore dhe materiale të tjera të ngjashme. Klasifikohet si GP CS II, W0 sipas EN 998-1.

L1,200

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko per patinim STUCCOCRET

Stuko per patinim STUCCOCRET

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko patinimi për rrafshimin dhe përgatitjen e sipërfaqeve të murit të cilat do të lyhen me bojë. E përshtatshme për sipërfaqe suvaje ose betoni. Zëvendëson stukot vajore dhe materiale të tjera të ngjashme. Klasifikohet si GP CS II, W0 sipas EN 998-1.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Rreth 1,1 kg/m²/mm.

PAKETIMI

20 kg, 10 kg, 4 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko per patinim STUCCOCRET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Stuko per patinim STUCCOCRET
Stuko per patinim STUCCOCRET
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart