Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

L700

Shkumë poliuretani me zgjerim të ulët, me një përbërës, e cila polimerizohet duke vepruar me lagështinë e ajrit. Ofron ngjitje të shkëlqyer ndaj shumicës së materialeve të zakonshme (dru, suva, beton, gur, metal etj.), termoizolim dhe audioizolim të lartë, rezistencë ndaj lagështisë dhe vjetrimit. Përdoret për vendosjen e kasave të dyerve dhe të dritareve, mbushjen e vrimave, izolimin e hapësirave, plasaritjeve dhe zgavrave në materialet izoluese, rreth tubave që hyjnë në mure etj.

Tag:

L700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM

VEÇORITË/INSTALIMET

Shkumë poliuretani me zgjerim të ulët, me një përbërës, e cila polimerizohet duke vepruar me lagështinë e ajrit. Ofron ngjitje të shkëlqyer ndaj shumicës së materialeve të zakonshme (dru, suva, beton, gur, metal etj.), termoizolim dhe audioizolim të lartë, rezistencë ndaj lagështisë dhe vjetrimit. Përdoret për vendosjen e kasave të dyerve dhe të dritareve, mbushjen e vrimave, izolimin e hapësirave, plasaritjeve dhe zgavrave në materialet izoluese, rreth tubave që hyjnë në mure etj.

PAKETIMI

750 ml.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-ELASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer (astar) PRIMER-PU 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues elastomerik ISOMAT SL 17
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM
Shkumë poliuretani ISOMAT PU FOAM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart