Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN

Add your review

L6,900

Bojë plastike, kundër mykut me cilësi të lartë për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Parandalon në shkallë drastike mykun dhe bakteret dhe është ideale për zona me përqendrim të lartë lagështie dhe avujsh, si kuzhina, banja, bodrume, tavane etj. Ka ngjitje të fortë ndaj nënshtresave të ndryshme, si suva, beton, tullë, dru suva etj. Është pa amoniak dhe ofron sipërfaqe përfundimtare uniforme, mat.

L6,900

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN

Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN

VEÇORITË/INSTALIMET

Bojë plastike, kundër mykut me cilësi të lartë për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Parandalon në shkallë drastike mykun dhe bakteret dhe është ideale për zona me përqendrim të lartë lagështie dhe avujsh, si kuzhina, banja, bodrume, tavane etj. Ka ngjitje të fortë ndaj nënshtresave të ndryshme, si suva, beton, tullë, dru suva etj. Është pa amoniak dhe ofron sipërfaqe përfundimtare uniforme, mat.

NGJYRA

E bardhë. 256 ngjyra të zgjedhura (paletë NCS). (Sasia minimale e porosisë: 10 l).

KONSUMI

Rreth 12m²/l.

PAKETIMI

10 l, 3 l, 0,75 l.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Sold by ISOMAT
L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Akrilike ISOMAT PROFESSIONAL ACRYL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojak Pllakash MULTIFILL SMALTO 1-8
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart