Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL

Add your review

L700

Llaç çimento lyerës me përmbajtje rrrëshire për mbrojtjen e armaturës së hekurit nga ndryshku si dhe për shtresën ngjitëse midis betonit ose llaçit të ri me të vjetrin.

L700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL

Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL

Me bazë çimento për armaturë hekuri – Urë lidhjeje

VEÇORITË/INSTALIMET

Llaç çimento lyerës me përmbajtje rrrëshire për mbrojtjen e armaturës së hekurit nga ndryshku si dhe për shtresën ngjitëse midis betonit ose llaçit të ri me të vjetrin.

NGJYRA

Kuqërremtë në kafe.

KONSUMI

0,07-0,13 kg për metër linear armature hekuri ose 2,0 kg/m² sipërfaqeje si shtresë lidhëse.
PAKETIMI
15 kg, 5 kg, 1 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidroizoluese elastike FLEXCOAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka ISOMAT AK 9
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX-FINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për tarraca ISOFLEX-PU 500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUAFIX

AQUAFIX

Sold by ISOMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë ISOMAT AK-T35

Kolë ISOMAT AK-T35

Sold by ISOMAT
L1,250
Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL
Material lyerës kundër ndryshkut FERROSEAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart