Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN

L1,700

Lëng për pastrimin e pllakave dhe gurëve natyrorë. Pastron mbeturinat prej gëlqereje, suvaje, çimentoje etj.

L1,700

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN

Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN

VEÇORITË/INSTALIMET

Lëng për pastrimin e pllakave dhe gurëve natyrorë. Pastron mbeturinat prej gëlqereje, suvaje, çimentoje etj.

NGJYRA

Transparent.

KONSUMI
150-200 g/m².
PAKETIMI
20 kg, 5 kg, 1 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
S-21 solucion me bazë silani/siloksani
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 2-5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar mbulues kundër njollave BLOCK PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart