Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Kolë ISOMAT AK-T35

Add your review

L1,250

Kolë me bazë çimentoje, e modifikuar me polimerë, e përforcuar me fibra. Përdoret në kombinim me suvanë MARMOCRET PLUS dhe MARMOCRYL si një sistem për përdorim në termoizolimin e jashtëm të ndërtesave. E përshtatshme për vendosjen e pllakave termoizoluese të polistirenit mbi sipërfaqe me bazë çimentoje. Për më tepër, kur përforcohet me rrjetë fibre xhami dhe vendoset në pjesën e jashtme të pllakave të fiksuara të termoizolimit, ajo përbën sipërfaqen ideale për shtresën e suvasë që do të hidhet më pas.

L1,250

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Kolë ISOMAT AK-T35

Kolë ISOMAT AK-T35 e përforcuar me fibra, për pllaka termoizoluese

VEÇORITË/INSTALIMET

Kolë me bazë çimentoje, e modifikuar me polimerë, e përforcuar me fibra. Përdoret në kombinim me suvanë MARMOCRET PLUS dhe MARMOCRYL si një sistem për përdorim në termoizolimin e jashtëm të ndërtesave. E përshtatshme për vendosjen e pllakave termoizoluese të polistirenit mbi sipërfaqe me bazë çimentoje. Për më tepër, kur përforcohet me rrjetë fibre xhami dhe vendoset në pjesën e jashtme të pllakave të fiksuara të termoizolimit, ajo përbën sipërfaqen ideale për shtresën e suvasë që do të hidhet më pas.

NGJYRA

Gri, e bardhë.

KONSUMI

Si kolë: 3-4 kg/m².
Si llaç i përforcuar: rreth 1,5 kg/m²/mm.

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolë ISOMAT AK-T35”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ML-PRIMER

ML-PRIMER

Sold by ISOMAT
L1,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-ELASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer akrilik FLEX-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MARMOCRET PLUS Fine

MARMOCRET PLUS Fine

Sold by ISOMAT
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart