Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS

Add your review

L1,500

Ngjitëse me bazë çimento, e përforcuar me substanca polimere (rrëshira). Fushat e zbatimit: Ndërtim dhe stukim muri me tulla xhami.

L1,500

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS

KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS

Ngjitëse me përmbajtje rrëshire për ndërtim dhe stukim muri me tulla xhami.

VEÇORITË/INSTALIMET

Ngjitëse me bazë çimento, e përforcuar me substanca polimere (rrëshira). Fushat e zbatimit: Ndërtim dhe stukim muri me tulla xhami.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

Rreth 13,0 kg për ndërtimin e 1 m² muri me tulla xhami të zakonshme.

PAKETIMI

25 kg, 5 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer akrilik FLEX-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Llaci ADIPLAST

Aditiv Llaci ADIPLAST

Sold by ISOMAT
L2,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko pllakash MULTIFILL 3-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike kundër mykut BATH&KITCHEN
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
KOLL XHAMI ISOMAT AK-GLASS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart