Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Vernik me bazë uji akrilik VS-W

Add your review

L6,200

Tag:

L6,200

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Vernik me bazë uji akrilik VS-W

Vernik me bazë uji akrilik VS-W

VEÇORITË/INSTALIMET

Përdoret në sipërfaqe me bazë çimentoje, gurë natyrorë, sipërfaqe të drunjta etj. Nxjerr në pah ngjyrën natyrore të materialit mbi të cilin vendoset, duke mbrojtur në të njëjtën kohë sipërfaqen nga uji i shiut dhe ndotja atmosferike. Ideal për mbrojtjen e sipërfaqeve, dekoruar me lustër llaçi çimentoje. I përshtatshëm për mure dhe dysheme, në mjedise të brendshme dhe të jashtme.

NGJYRA

Transparent.

KONSUMI

150-200 ml/m² për shtresë, në varësi të aftësisë thithëse të sipërfaqes.

PAKETIMI

20 l, 5 l, 1 l.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vernik me bazë uji akrilik VS-W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
shkume-poliuretani-isomat-pu-foam
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
S-21 solucion me bazë silani/siloksani
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit ngjitës butili me veshje alumini
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI

ASTAR SILIKONI

Sold by ISOMAT
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng pastrimi kundër mykut CL-MOLD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolë e cilësisë së lartë ISOMAT AK-20
Vernik me bazë uji akrilik VS-W
Vernik me bazë uji akrilik VS-W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart