Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ISOMAT ACRYL STUCCO

L450

Stuko e gatshme akrilike. E përshtatshme për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme. Është shumë e thjeshtë në përdorim (vendosje dhe smerilim). Ofron sipërfaqe përfundimtare të lëmuar, të rrafshët, gati për lyerje me astar dhe bojë. Ideale për stukim të sipërfaqeve të suvasë, betonit, muraturave, drurit, kartonxhesit dhe pllakave të çimentos.

L450

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ISOMAT ACRYL STUCCO

ISOMAT ACRYL STUCCO

Stuko akrilike në trajtë brumi

VEÇORITË/INSTALIMET

Stuko e gatshme akrilike. E përshtatshme për përdorim në mjedise të brendshme dhe të jashtme. Është shumë e thjeshtë në përdorim (vendosje dhe smerilim). Ofron sipërfaqe përfundimtare të lëmuar, të rrafshët, gati për lyerje me astar dhe bojë. Ideale për stukim të sipërfaqeve të suvasë, betonit, muraturave, drurit, kartonxhesit dhe pllakave të çimentos.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

1,5-2,5 kg/m², në varësi të trashësisë së shtresës.

PAKETIMI

800 g, 400 g.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ISOMAT ACRYL STUCCO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICONE Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO MARMOCRYL SILICATE Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lëng për pastrimin e pllakave CL-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Themelesh ISOPAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues për tarraca ISOFLEX-PU 500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart