Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RËRË KUARCI PËR DYSHEME

Add your review

L1,500

QUARTZ

Rërë kuarci e industrializuar, me trashësi kokrre të shkallëzuar.

KARAKTERISTIKAT

Rërë kuarc e industrializuar, me trashësi kokrre të shkallëzuar me fortësi të lartë 6 – 7 të shkallës Mosh. Eshtë kimikisht rezistente, nuk ndikohet nga cilësitë kimike të materialit sintetiki dhe ndotja atmosferike. Nuk ndikohet me kalimin e kohës dhe nuk ndryshohet si pluhuri i mermerit. E përshtatshme për përzierje me çimento, gëlqere si dhe rrëshira epokside dhe bojra.

L1,500

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

RËRË KUARCI PËR DYSHEME

RËRË KUARCI PËR DYSHEME QUARTZ
Rërë kuarci e industrializuar, me trashësi kokrre të shkallëzuar.

KARAKTERISTIKAT

Rërë kuarc e industrializuar, me trashësi kokrre të shkallëzuar me fortësi të lartë 6 – 7 të shkallës Mosh. Eshtë kimikisht rezistente, nuk ndikohet nga cilësitë kimike të materialit sintetiki dhe ndotja atmosferike. Nuk ndikohet me kalimin e kohës dhe nuk ndryshohet si pluhuri i mermerit. E përshtatshme për përzierje me çimento, gëlqere si dhe rrëshira epokside dhe bojra.

FUSHAT E APLIKIMIT

Të shumta janë zbatimet e Rërës kuarcore në industri si dhe në shumë përdorime ndërtimore. Eshtë ideale për dysheme industriale, llaç nivelim i hollë dyshemeje, konstruksione kullimi, filtra pishina dhe uji të pijshëm. Eshtë ideale për pudrosje lyerjesh me bojra epokside dyshemeshë për krijim sipërfaqesh antirëshqitëse.

KONSUMI
Në bazë të fushës së aplikimit
JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
Produkti ruhet në vënde të mbuluara me lagështi të ulët, për kohë të papërcaktuar.
PAKETIMI
Thasë letre 25 Kg

KARAKTERISTIKA TEKNIKE

  • Forma-Ngjyra Material i thatë kokërmadhësje të shkallëzuar-Bezh
  • Përbërja SiO2
  • Përmbajtje lagështie 0%
  • Kokërmadhësia 0-0,8 mm
  • Pesha specifike 1,45±0,05 kg/lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RËRË KUARCI PËR DYSHEME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ÇIMENTO E BARDHË DAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ADETIV PËR BOJAK DW 17

ADETIV PËR BOJAK DW 17

Sold by DAST
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK POLIUERITANI PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ÇIMENTO PËR PLASARITJE MBJELLJE DHE LIDHJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR TULLA XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAÇ SUVATIMI MORTEL GP-08
RËRË KUARCI PËR DYSHEME
RËRË KUARCI PËR DYSHEME
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart