Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJE BETONI STRABEN 80-G👇

Add your review

L11,000

Bojë akrilike me tharje të shpejtë për lyerjen e rrugëve, me cilësi të shkëlqyeshme
📌KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë superiore ndaj ndikimit
• Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme dhe reflektim i lartë
📌PËRDORIME TË REKOMANDUARA
Ideal për shënjimin e rrugëve, zonave të parkimit dhe fushave.✅

L11,000

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJE BETONI STRABEN 80-G👇

BOJE BETONI STRABEN 80-G👇

Bojë akrilike me tharje të shpejtë për lyerjen e rrugëve, me cilësi të shkëlqyeshme
📌KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë superiore ndaj ndikimit
• Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme dhe reflektim i lartë
📌PËRDORIME TË REKOMANDUARA
Ideal për shënjimin e rrugëve, zonave të parkimit dhe fushave.✅

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJE BETONI STRABEN 80-G👇”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT GOME NGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS GRAFIT
POLISTEROL EPS GRAFIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL
SUPER NEOPAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle gri per ngjitje Polisteroli Bk-Stirolfix-Base
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BIOFINISH PRO STUKO PATINIMI E BARDHE
BIOFINISH PRO STUKO PATINIMI E BARDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË VAJI 2N1
BOJË VAJI 2N1
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart