Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË MAKINE INDUSTRIALE

Add your review

L1,500

INDUSTRIAL PAINT MIX SYSTEM

Produkt 1K alkid me bazë sistemi miks. Thahet shpejt dhe ruan shkëlqimin. Ështe i pajisur me një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e nuancave të makinerive bujqësore dhe një gamë nunacash RAL.

L1,500

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË MAKINE INDUSTRIALE

BOJË MAKINE INDUSTRIALE Produkt 1K alkid me bazë sistemi miks. Thahet shpejt dhe ruan shkëlqimin. Ështe i pajisur me një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e nuancave të makinerive bujqësore dhe një gamë nunacash RAL.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË MAKINE INDUSTRIALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RALLY BOJË SINTETIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart