Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KARROCE DORE TOLSEN

L6,500

Brand: Tolsen

Nr Serial: 62610
Permasat: 1310x550x460mm
Rrota pneumatike: 10″x3.50-4
Material çeliku me tuba të
cilësisë së lartë
Pesha neto: 9 kg

L6,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KARROCE DORE TOLSEN

KARROCE DORE TOLSEN

Karrocë dore e galvanizuar, ndërtimi për përdorim në shtëpi, kopësht, përdorime në industri dhe për të gjitha punët e vështira nëpër shtëpi. Karroca e dorës e galvanizuar ka një kapacitet prej 200 kg dhe është e pajisur me një rrotë pneumatike e cila është e përshtatshme për sipërfaqe të forta apo të buta dhe doreza gome për më shumë komoditet.

E përshtatshme për: shtëpi, industri, kopsht apo përdorime të ndryshme në oborr. Materiali: strukturë me tuba çeliku, lyerje me pjekje, pjesa mbajtëse e ndërtuar prej çeliku të galvanizuar për rezistencë ndaj kushteve atmosferike dhe për më shumë qëndrueshmëri.

Brand: Tolsen

Nr Serial: 62610
Permasat: 1310x550x460mm
Rrota pneumatike: 10″x3.50-4
Material çeliku me tuba të cilësisë së lartë

Madhësia e pllakës së shputës: 350x225mm
Trashësia e pllakës së shputës: 3.5mm
Pesha neto: 9 kg

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KARROCE DORE TOLSEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE NGJITJE
GG148 PISTOLETE NGJITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI
KOMPLET KRIKETI

KOMPLET KRIKETI

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLE HEKURI

SHKALLE HEKURI

Sold by INGCO.AL
L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GERSHERE KRASITESE ME BATERI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart