Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 13%

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

✓ Motor pa Karboncina
✓ Bateria: 2 * 5.0Ah
✓ Tensioni: 20 V
✓ Voltet e karikimit: 220-240V
✓ Diametri i diskut: 115 mm
✓ Disk Preres: 10 Cope
✓ Karikues: 1 Cope
✓ Kapja: M14

Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

(-13%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Fuqia pa Karboncina Performancë dhe efikasitet i jashtëzakonshëm për prerje të pastra dhe bluarje të shpejtë.

Shpejtësia e ndryshueshme (3000-8500 RPM): Rregulloni fuqinë për prerje të sakta ose bluarje të rëndë.

Disku 115 mm dhe boshti M14: I pajtueshëm me disqe të ndryshme prerëse dhe bluarëse (shiten veçmas).

✓ Motor pa Karboncina
✓ Bateria: 2 * 5.0Ah
✓ Tensioni: 20 V
✓ Voltet e karikimit: 220-240V
✓ Diametri i diskut: 115 mm
✓ Disk Preres: 10 Cope
✓ Karikues: 1 Cope
✓ Kapja: M14

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOELTE DADICEKESH
PISTOELTE DADICEKESH

PISTOELTE DADICEKESH

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1600 W
POMPË LAVAZHI 1600 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE DADIÇEKESH
PISTOLETE DADIÇEKESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH
ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart