Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE

Add your review

L89,500

Tensioni:220-240V~50Hz
Pompë bakri
Motori me induksion me tela bakri
Fuqia hyrëse: 3000 W (4HP)
Presja maksimale: 130 Bar (1850 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 14L/min
800 orë jetëgjatësi
1 copë shishe sapuni
1 grup pistolete metalike
Zorrë me presion të lartë 10 m (me tela çeliku)
Pesha neto: 51 kg

L89,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE

LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE

Detajet e produktit të WASHER PRESION LARTË-3000W(4HP)-INGCO
Tensioni:220-240V~50Hz
Pompë bakri
Motori me induksion me tela bakri
Fuqia hyrëse: 3000 W (4HP)
Presja maksimale: 130 Bar (1850 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 14L/min
800 orë jetëgjatësi
1 copë shishe sapuni
1 grup pistolete metalike
Zorrë me presion të lartë 10 m (me tela çeliku)
Pesha neto: 51 kg

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar me bazë rrëshire PRIMER G
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon super i fortë GRIZZLY MONTAGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES EKSPRESI BREAK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko THERMO SPACHTEL
LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE
LAVAZH PROFESIONAL 3000W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart