Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LESH GURI TERMIK KNAUF

L295

Përmirësoni cilësinë e ajrit dhe të ambjenteve ku jetoni, me qëllim kujdesin ndaj shëndetit tuaj dhe fëmijëve tuaj!
FKD-S Thermal është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve të forta.

Trashësia: 5cm
Gjatësia: 1m
Gjerësia: 60cm
Paketimi: 12 Cope
M2/paketim: 7.2

Gama e re e produkteve të leshit të gurit NaturBoard:

• NaturBoard FIT
• NaturBoard FIT PLUS
• NaturBoard Venti
• NaturBoard VENTACUSTO
• NaturBoard VENTI PLUS

L295

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LESH GURI TERMIK KNAUF

LESH GURI TERMIK KNAUF

 

Përmirësoni cilësinë e ajrit dhe të ambjenteve ku jetoni, me qëllim kujdesin ndaj shëndetit tuaj dhe fëmijëve tuaj!
FKD-S Thermal është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve të forta.

Trashësia: 5cm
Gjatësia: 1m
Gjerësia: 60cm
Paketimi: 12 Cope
M2/paketim: 7.2

Gama e re e produkteve të leshit të gurit NaturBoard:

• NaturBoard FIT
• NaturBoard FIT PLUS
• NaturBoard Venti
• NaturBoard VENTACUSTO
• NaturBoard VENTI PLUS

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LESH GURI TERMIK KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FUGENFÜLLER LEICHT
FUGENFÜLLER LEICHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BITUM I LENGSHËM
BITUM I LENGSHËM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT GOME NGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR XINGATO (WASH PRIMER)
ASTAR XINGATO (WASH PRIMER)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIMYK REINIGER 42
ANTIMYK REINIGER 42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELE KENDORE ALUMINI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart