Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITËS PËR BLLOQET DAST

Add your review

L550

DW YTONG

Ngjitës me bazë çimentoje për blloqe aac.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Ngjitës në formë pluhuri me bazë: çimento, rërë me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh specialë.
  • Ngjitje shumë e mirë, hapje e lehtë dhe mbajtje shumë e mirë e ujit.
  • Për ambjente të brendshme dhe të jashtme.

L550

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGJITËS PËR BLLOQET DAST

NGJITËS PËR BLLOQET DAST DW YTONG
Ngjitës me bazë çimentoje për blloqe aac.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Ngjitës në formë pluhuri me bazë: çimento, rërë me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh specialë.
  • Ngjitje shumë e mirë, hapje e lehtë dhe mbajtje shumë e mirë e ujit.
  • Për ambjente të brendshme dhe të jashtme.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITËS PËR BLLOQET DAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAÇ PËR SUVATIM DAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DYSHEMEJE EPOKSIDE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PARKETE S33

NGJITËS PËR PARKETE S33

Sold by DAST
L2,600L6,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA DW 5000

NGJITËS PËR PLLAKA DW 5000

Sold by DAST
L900L3,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT IZOLUES IZOBAND S10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS ZJARRDURUES DAST

NGJITËS ZJARRDURUES DAST

Sold by DAST
L690L2,360
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart