Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120

Add your review

L8,900

FAST 120

 • Kodi i produktit 36055-00007
 • Presioni maksimal (bar) 120
 • Shkalla e dërgesës l/h max 330
 • Fuqia e absorbuar (W) 1700
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 5.6
 • Dimensionet e produktit (cm) 29 x 27 h38

L8,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120

Bojra Tirana: Çlironi hamshorin italian të pastërtisë me LAVOR FAST 120

Bojra Tirana prezanton me krenari LAVOR FAST 120, një rondele me presion të lartë e krijuar për të zbutur edhe sfidat më të vështira të pastrimit. Ky central i prodhimit italian ofron performancë të jashtëzakonshme, cilësi superiore dhe komoditet të lehtë, duke e bërë atë zgjedhjen ideale si për pronarët e shtëpive ashtu edhe për profesionistët.

Lëshoni fuqinë e pafrenuar të pastrimit:

 • Presioni maksimal 150 bar: Largoni papastërtitë, papastërtitë, mykun dhe njollat e forta me lehtësi, duke i lënë sipërfaqet të pastra në mënyrë të përsosur.
 • Shkalla maksimale e dërgimit 420 l/h: Pastroni zona të mëdha shpejt dhe me efikasitet, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje të vlefshme.
 • Motori 2200 W: Përjetoni performancë të pandërprerë pastrimi për çdo detyrë, nga automjetet në oborr dhe më gjerë.

Krijuar për manovrim dhe qëndrueshmëri të lehtë:

 • Dizajni kompakt (27,5 x 39 x 54,5 cm): Lundroni në hapësira të ngushta dhe ruani rondele me lehtësi.
 • Pesha e lehtë (11,5 kg): Shijoni trajtimin pa mundim dhe transportueshmëri për pastrim në lëvizje.
 • Ndërtim i fortë: Ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë për t’i bërë ballë detyrave të vështira të pastrimit dhe për të siguruar besueshmëri afatgjatë.

LAVOR FAST 120 është arma juaj e përsosur për të pushtuar një gamë të gjerë betejash pastrimi, duke përfshirë:

 • Automjetet: Makina, motoçikleta, varka, RV dhe më shumë, duke i lënë ato gati për sallë ekspozite.
 • Hapësirat e jashtme: Patio, kuvertë, gardhe, rrugë, pishina dhe mobilje, duke rikthyer shkëlqimin e tyre të pacenuar.
 • Pajisjet: Vegla, makineri ndërtimi, pajisje bujqësore dhe më shumë, duke siguruar performancë të lartë.
 • Rreth shtëpisë: mur anësor, ulluqe, vendkalime dhe mobilje të jashtme, duke trajtuar papastërtitë dhe papastërtitë kudo që fshihen.

Vizitoni Bojra Tirana sot dhe përjetoni fuqinë pastruese të LAVOR FAST 120. Stafi ynë i ditur është i etur për t’iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për t’ju ndihmuar të zgjidhni larësin e përsosur me presion për nevojat tuaja.

Mos u kënaq me asgjë më pak se më e mira. Zgjidhni Bojra Tirana dhe LAVOR FAST 120 për një pastërti që shkëlqen më shumë se kurrë.

Kodi i produktit: 12036055-00007

Informacion shtese:

Furnizimi me energji elektrike: 230-50 V-Hz

Mbani mend: Në Bojra Tirana, kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor. Ne ofrojmë çmime konkurruese, shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe një përzgjedhje të gjerë produktesh pastrimi me cilësi të lartë. Na vizitoni sot dhe zbuloni ndryshimin!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç dy-komponentësh për hidroizolimin PLANISEAL 288
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento Elastike DUROCRET DECO FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONE TE KUQ TE TRAFIKU ME SHIRITA TE BARDHA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fshesë me korrent – VC13301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi Spachtel Elastich
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento 2K per pishina NOVAMIX
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart