Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme

L1,500

  • Nuk kandidon
  • Cilësi e qëndrueshme
  • E fortë brenda
  • E rrotullueshme 360°

TË PËRSHTATSHME PËR:

I përshtatshëm për të gjitha fishekët ngjitës dhe ngjitës, të tillë si Montagekits, Poly Max®, Ngjitësit PU Construction, Silikoni Sealants dhe Sealants akrilik.

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme

Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme

  • Nuk kandidon
  • Cilësi e qëndrueshme
  • E fortë brenda
  • E rrotullueshme 360°

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

I përshtatshëm për të gjitha fishekët ngjitës dhe ngjitës, të tillë si Montagekits, Poly Max®, Ngjitësit PU Construction, Silikoni Sealants dhe Sealants akrilik.

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Vendosja e fishekut: 1. Shtypni poshtë levën e vogël në pjesën e pasme të armës dhe tërhiqeni shufrën metalike në grepin e shkallës plotësisht prapa. 2. Futeni grykën përmes unazës në pjesën e përparme dhe vendoseni fishekun në mbajtësin e fishekut. 3. Shtrydhni levën derisa ngjitësi ose ngjitësi të dalë nga gryka. 4. Sapo leva të lëshohet, funksioni i ndalimit të menjëhershëm siguron që nuk do të shpërndahet më nga produkti nga fisheku. Heqja e fishekut: 5. Shtypni përsëri levën e vogël dhe tërhiqeni shufrën metalike prapa. 6. Hiqeni fishekun nga mbajtësi i fishekut.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv polimer për bojak FUGOLASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Picasso Classic VN-35 Ultra White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç epoksid tre-komponentësh PLANIGROUT 300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE TAPICERIE PER MAKINA ME SPRAJT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120
Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme
Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart