Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko Pllakash PRESTIGE 2K

Material dy komponentësh. . Komponenti A është pluhur me bazë çimento. Komponenti B është lëng me bazë elastomerik.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko Pllakash PRESTIGE 2K

Stuko Pllakash PRESTIGE 2K

Material dy komponentësh. . Komponenti A është pluhur me bazë çimento. Komponenti B është lëng me bazë elastomerik.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
Material dy komponentësh. Komponenti A është në formë pluhuri me bazë çimento, guri natyror, rezina sintetike dhe pigmente speciale; dhe komponenti B është një lëng me bazë elastomerike për rezistencë më të lartë në shtypje dhe përkulje si edhe rezistencë ndaj agjentëve kimike dhe detergjentëve larës.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES
Sipërfaqja e mbuluar me pllaka dhe hapësirat midis tyre duhet të jenë plotësisht të pastra. Nëse ngjitja e pllakave është realizuar me ngjitës, mbushja e fugave në mure bëhet mbas 8 – 12 orësh, ndërsa mbushja e fugave në dysheme bëhet mbas 12 – 24 orësh. Nëse ngjitja e pllakave është realizuar me llaç tradicional ose të parapërgatitur me bazë çimento, mbushja e fugave në mure bëhet mbas 2 – 3 ditësh ndërsa mbushja e fugave në dysheme bëhet mbas 8 – 10 ditësh.

TEMPERATURA E APLIKIMIT
+5°C në +35°C.PAKETIMI
Kova plastike 2.2Kg

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj nëse ruhet në paketimin e vet origjinal të pahapur.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko Pllakash PRESTIGE 2K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË PËR FENERA SET I PLOTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Shield - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR MIKROCIMENTO PLANOPRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar me bazë rrëshire PRIMER G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI ME BAZE SOLVENTI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart