Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Guralec kuarci me ngjyra natyrale MQ

L3,200

Granulat natyrale të kuarcit të lara me buzë të rrumbullakosura, të disponueshme në ngjyra dhe madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për krijimin e dyshemeve “qilim guri” (nëse përzihet me PLANOCOLOR PU), mbulesa me mikro guralecë me rezistencë të lartë (të përziera me NOVACEM CREATIVE) dhe suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOCOLOR AC). Duke pasur parasysh rezistencën e tyre ndaj pastruesve kimikë të pishinave, këto granula rekomandohen të përdoren në zona të tilla. Granulometritë shtesë janë në dispozicion sipas kërkesës.

L3,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Guralec kuarci me ngjyra natyrale MQ

Guralec kuarci me ngjyra natyrale MQ

Granulat natyrale të kuarcit të lara me buzë të rrumbullakosura, të disponueshme në ngjyra dhe madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për krijimin e dyshemeve “qilim guri” (nëse përzihet me PLANOCOLOR PU), mbulesa me mikro guralecë me rezistencë të lartë (të përziera me NOVACEM CREATIVE) dhe suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOCOLOR AC). Duke pasur parasysh rezistencën e tyre ndaj pastruesve kimikë të pishinave, këto granula rekomandohen të përdoren në zona të tilla. Granulometritë shtesë janë në dispozicion sipas kërkesës.

  • Konsumi: Në varësi të aplikimit
  • Paketimi: Çanta 25 kg
  • Paleta: 1225 kg

Përdorimi

PLANOCOLOR GRANULATES MQ janë agregate kuarci me ngjyra natyrale të cilësisë së lartë. Ato janë sferike, të pastra, të thata dhe me granulometri të qëndrueshme. I përshtatshëm për përfundimin e sistemeve me rrëshirë transparente si PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe me lidhësin hidraulik të specializuar NOVACEM CREATIVE për krijimin e dyshemeve dhe strukturave me guralecë ende rezistente ndaj hidroizolimit dhe substancave shumë korrozive.

Aplikacion:

Në varësi të llojit të lidhësit. Për më shumë informacion referojuni fletëve të të dhënave teknike të produkteve PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe NOVACEM CREATIVE.

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Guralec kuarci me ngjyra natyrale MQ


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guralec kuarci me ngjyra natyrale MQ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES MAPEI MAPELASTIC 2K
HIDROIZOLUES MAPEI MAPELASTIC 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Asfalt i gatshëm për përdorim MAPE-ASPHALT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2300W CRUISER 150 PRO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart