Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)

L8,900

MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 800W
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50HZ
 • Pa shpejtësi ngarkese: 0-1200r / min
 • Shkalla e ndikimit: 0-5500 bpm
 • Energjia e ndikimit: 2.8J
 • Kapaciteti i shpimit:
 • Çeliku: 13 mm
 • Betoni: 26 mm
 • Druri: 40 mm
 • SDS plus çak
 • Priza dhe kabllo: VDE miratuar 2m
SKU: 79510 Tags: ,

L8,900

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)

MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 800W
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50HZ
 • Pa shpejtësi ngarkese: 0-1200r / min
 • Shkalla e ndikimit: 0-5500 bpm
 • Energjia e ndikimit: 2.8J
 • Kapaciteti i shpimit:
 • Çeliku: 13 mm
 • Betoni: 26 mm
 • Druri: 40 mm
 • SDS plus çak
 • Priza dhe kabllo: VDE miratuar 2m

Aksesorët përmbajnë

 • Daltë me pikë 1pc: 13x2400mm
 • Daltë e sheshtë 1pc: 13x240mm
 • 3 copë stërvitje SDS-plus: 6x140mm, 8x140mm, 110x140mm
 • Dorezë ndihmëse 1pc
 • Matës i thellësisë 1pc
 • Manuali i udhëzimeve 1pc

Paketimi: BMC me mëngë me ngjyra

 • NR. Madhësia sa. / KARTONI
 • 79510 800W 4

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SYZE SALDIME ME AJROSJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RAFT METALIK I GALVANIZUAR 5 HAPËSIRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DOREZA SALDIMI LËKURE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI LI-ION
MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)
MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart