Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITËS PËR TULLA XHAMI

Add your review

L1,340

DW VETROSYSTEM

Ngjitës për realizimin e ngjitjes dhe mbushjen e fugave në muret me tulla xhami.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE.

  • DW VetroSystem është një material me bazë çimentoje, rëre me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh.
  • Krijon një ngjitje shumë të mirë dhe të qëndrueshme në kohë

L1,340

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGJITËS PËR TULLA XHAMI

DW VETROSYSTEM
Ngjitës për realizimin e ngjitjes dhe mbushjen e fugave në muret me tulla xhami.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE.

  • DW VetroSystem është një material me bazë çimentoje, rëre me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh.
  • Krijon një ngjitje shumë të mirë dhe të qëndrueshme në kohë

FUSHA E PËRDORIMIT

Përdoret për ngjitjen e tullave të xhamit në mur vertikal në ambjente të brendshme dhe të jashtme.

MONTIMI I TULLAVE TË XHAMIT

Për aplikimin e DW VETROSYSTEM në ngjitjen e tullave të xhamit përdoret mallë metalike ose mistri. Materiali shpërndahet në të dy sipërfaqet që do të ngjitet në mënyrë që të sigurohet një ngjitje sa më e mirë. Është e nevojshme që tullat e xhamit gjatë montimit të ngjeshen në mënyrë që të dalë ngjitësi i tepërt. Pasi largohet me mallë teprica e ngjitësit, fuga duhet të uniformizohet nëpërmjet një sfungjeri të lagur. Në përfundim pastrohet me anë të një bezeje të pastër dhe të thatë.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: NGJITËS PËR TULLA XHAMI

Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITËS PËR TULLA XHAMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VONUES NË THARJEN E BETONIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST FINO ANTIQUE

DAST FINO ANTIQUE

Sold by DAST
L360
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST FINO CLASSIC

DAST FINO CLASSIC

Sold by DAST
L430
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW 1100 KOLL PLLAKASH

DAST DW 1100 KOLL PLLAKASH

Sold by DAST
L430L520
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW HOLZFIX

DAST DW HOLZFIX

Sold by DAST
L3,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR KOLL PLLAKASH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart