Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Përforcues për përmirësimin e llaçeve

L600L2,400

Përzierje për përmirësimin e llaçeve me bazë çimento
Emulsioni me bazë uji pa APEO, i projektuar si një përzierje për thithjen e ajrit/plastifikimit për llaç çimento. Parandalon ndarjen e agregateve duke rritur tiksotropinë e tyre. Në të njëjtën kohë, ofron rezistencë të shtuar në tërheqje dhe përkulje.

SKU: N/A Tags: , ,

L600L2,400

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Përforcues për përmirësimin e llaçeve

Përforcues për përmirësimin e llaçeve

Përzierje për përmirësimin e llaçeve me bazë çimento
Emulsioni me bazë uji pa APEO, i projektuar si një përzierje për thithjen e ajrit/plastifikimit për llaç çimento. Parandalon ndarjen e agregateve duke rritur tiksotropinë e tyre. Në të njëjtën kohë, ofron rezistencë të shtuar në tërheqje dhe përkulje.

  • Ngjyra: E bardhë
  • Paketa: Kontejnerët 1 L, Kontejnerët 1000 L, Kontejnerët 20 L, Kontejnerët 5 L
  • Paleta: 1000 L, 432 L, 480 L

Përgatitja e substratit:

Nënshtresa duhet të jetë e ngurtë, absorbuese, e pastër pa grimca të lirshme, agjentë që lirojnë mykun, vaj, dyllë, bojë dhe substanca të tjera që mund të ndikojnë në ngjitjen. Nënshtresat e çimentos duhet të lagen deri në ngopje, duke shmangur ujin e ndenjur.

Përgatitja e përzierjes:

Veshje:

Si një aditiv përforcues për suva çimento, BAUMENT 200 L përmirëson ngjitjen me nënshtresën, zvogëlon kërkesat për ujë për konsistencë të qëndrueshme sipas EN 480-13, rrit rezistencën ndaj agjentëve atmosferikë dhe rrit rezistencën në tërheqje.

Shtresa e parë e shtresës gërvishtëse shërben si një llaç ngjitës, duke siguruar që shtresat e mëpasshme të ankorohen mekanikisht në nënshtresë. Shtresa bazë mbushëse më pas përmirësohet me tretësirë BAUMENT 200 L me ujë, e ndjekur nga shtresa përfundimtare, në varësi të kërkesave të projektit. Nivelimi dhe aplikimi mund të bëhen manualisht ose mekanikisht.

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Përforcues për përmirësimin e llaçeve


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Përforcues për përmirësimin e llaçeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento e bardhe dhe e imet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muri Dur Aqua White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lesh guri Fibran Geo 5cm 30kg/m3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi-poliuretani me dy-përbërës LIGNOBOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Përforcues për përmirësimin e llaçeve
Përforcues për përmirësimin e llaçeve

L600L2,400

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart