Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH

• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH

Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH

Stuko patinimi me bazë çimento, e përbërë nga filler me granulomeri të seleksioniuar dhe adetivë specialë për përdorim të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë
Karakteristikat
• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

KONSUMI
2.5 – 5Kg/m2 varet nga madhesia e gurit

Paketim
Kova plastike 5Kg / 15Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Aspirator me korrent Ingco VC14301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Akrilike Go! Exterior - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç epoksid për dysheme MAPEFLOOR EP19
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E KUQE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L INGCO AC25508
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart