Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER

Add your review

L1,050L3,300

Astar i bardhë ekologjik akrilik me bazë uji për shumë qëllime për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Ngjitje e shkëlqyer në dru, MDF, kompensatë, metal, alumin, çelik të galvanizuar, PVC të fortë, llak, pllaka qeramike, qelq. Lyhet përsëri me llak, bojë emulsioni ose akrilike.

  • Ekologjike
  • Për përdorime të shumta
  • Ngjitje e fortë
SKU: N/A Tag:

L1,050L3,300

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER

Astar ekologjik akrilik me bazë uji për shumë përdorime, ideal për aplikime në ambiente të brendshme dhe të jashtme. Ka ngjitje të fortë në një gamë të gjerë të substrateve si sipërfaqe prej druri që izolojnë taninën e nyjeve, MDF, kompensatë, alumin, sipërfaqe te galvanizuara, PVC e fortë, ngjyra të vjetra të lyera, pllaka qeramike, qelq. Mund të rilyhet me llak druri, bojë plastike ose akrilike. Është një substrat ideal për llaqet SMALTOLUX HYDRO me bazë uji, duke rritur efikasitetin dhe duke përmirësuar vetitë e tyre. Garanton një sipërfaqe shumë të fortë dhe të qëndrueshme në krahasim me duart e dyta dhe astarët standardë metalikë. Aplikohet me kënaqësi falë aromës së tij të lehtë. Aplikohet shumë lehtë pa ndotur dhe shpërndahet në mënyrë
fantastike. Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA). I përshtatshëm për lodrat e fëmijëve sipas standardit EN 71-3: 1995.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, ndryshku; aplikoni letër smerili dhe pastroni tërësisht pluhurin. Sipërfaqet prej qelqi, poliester dhe PVC pastrohen me ujë dhe detergjente dhe më pas lyhen me astar. Në sipërfaqet metalike të ndryshkura aplikoni 1 shtresë të astarit kundër gërryerjes OXIDOL.

APLIKIMI

Sipërfaqja duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, bojërat e mëparshme të lirshme, ndryshku; aplikoni letër smerili dhe pastroni tërësisht pluhurin. Sipërfaqet prej qelqi, poliester dhe PVC pastrohen me ujë dhe detergjente dhe më pas lyhen me astar. Në sipërfaqet metalike të ndryshkura aplikoni 1 shtresë të astarit kundër gërryerjes OXIDOL.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini ato me tretësin nr. 1 të VECHRO, me ujë të nxehtë dhe sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE ULTRA SMALTOPLAST POWER FIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

ISOLOR PU HYBRID AQUA PLUS

Sold by VECHRO
L700L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VECHRO PRO ACRYLIC PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT GUMILAK METAL HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

ASTAR EKOLOGJIK SMALTOX HYDRO

Sold by VECHRO
L650L6,900
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER
ASTAR EKOLOGJIK SMALTOLUX HYDRO MASTER

L1,050L3,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart