Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR MURI SMALTOX MONO

Add your review

L850L2,500

Astar akrilik i bardhë për aplikime të veçanta me ngjitje të shkëlqyer. E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

  • Izolon papastërtitë dhe njollat
  • Përmbajtje e ulët e VOC-ve
  • Thahet shpejt
  • Ngjitje e shkëlqyer
  • Depërtim i lartë
  • Ideale për lyerjen e sipërfaqeve të lyera.
SKU: N/A Tag:

L850L2,500

Sold by
VECHRO
@ VECHRO
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR MURI SMALTOX MONO

ASTAR MURI SMALTOX MONO

Astar i bardhë i bazuar në rrëshira akrilike dhe përmbajtje të ulët të VOC, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. I përshtatshëm për izolimin efektiv të papastërtive dhe njollave. Zgjidhje ideale për lyerjen e sipërfaqeve shumë të ndotura (nga tymi, smogu, nikotina, myku, lagështia e vjetër, stilolaps furçë, bojërat, shkrime në mure). Ka ngjitje dhe depërtim të shkëlqyer në sipërfaqe të reja suvaje, çimentoje, stukoje, ndërkohë që forcon sipërfaqet e vjetra me suva, suvanë, bojën e prishur etj. Ideal për astar për sipërfaqet e jashtme tashmë të lyera. Ka një mbulim shumë të mirë në kontrast me astarët transparentë DUR, duke kursyer kështu një sasi të bojës përfundimtare. Thahet shpejt dhe rilyhet me bojëra plastike të tretshme në ujë dhe akrilike.

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Pastroni plotësisht sipërfaqet nga pluhuri, vajrat, bojërat e mëparshme, pjesët e lirshme, mbetjet e mykut, etj. Smeriloni lehtë sipërfaqen.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni SMALTOX mono në një ose dy shtresa. Mund të rilyhet me bojë emulsioni SMALTOPLAST ekstra, SMALTOPLAST 100% AKRILIKE dhe çdo bojë akrilike ose emulsioni apo me çdo bojë tjetër VECHRO.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në kuti dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 °C dhe niveli relativ i lagështirës më i ulët se 80 %. Sipërfaqet e reja duhet të thahen për 3-4 javë para se t’u vendoset astari.

RUAJTJA

Pas aplikimit, mbyllni enën fort për ta ruajtur në gjendje të mirë për përdorim në të ardhmen. Mbajeni në vend të freskët. Mbroni materialet nga ngrirja dhe ekspozimi në diell.

SHËNIME

Referojuni Fletës së të Dhënave të Sigurisë së Materialit (MSDS) për udhëzime të detajuara të sigurisë.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN E SIGURT

Lexoni etiketën përpara përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: ASTAR MURI SMALTOX MONO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR MURI SMALTOX MONO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

BOJË AKRILIKE SMALTOPLAST ELASTIC

Sold by VECHRO
L3,000L9,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR KUARCI VECHRO PRO BONDFIX QUARTZ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR PLLAKA DULISOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tretës White Spirit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqes Boje VECHRO PRO PAINT REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI-NDRYSHK OXIDOL ANTICORROSIVE PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart