Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MARMOCRET PLUS Decor

L1,300

Suva e gatshme, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe (aftësi ujëlarguese), për dorën e fundit të suvasë. Eshtë e përshtatshme për të realizuar sipërfaqe dekorative të palëmuara në nënshtresa me kërkesa të veçanta elasticiteti dhe ngjitjeje. Në kombinim me ngjitësen e armuar me fibra ISOMAT AK-THERMO përdoret si sistem për termoizolimin e ndërtesave. Klasifikohet si GP CS II, W2 sipas EN 998-1.

L1,300

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MARMOCRET PLUS Decor

MARMOCRET PLUS Decor

Suva me ngjyrë, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe. Sipërfaqe e palëmuar

VEÇORITË/INSTALIMET

Suva e gatshme, me përmbajtje rrëshire, me veti hidrofobe (aftësi ujëlarguese), për dorën e fundit të suvasë. Eshtë e përshtatshme për të realizuar sipërfaqe dekorative të palëmuara në nënshtresa me kërkesa të veçanta elasticiteti dhe ngjitjeje. Në kombinim me ngjitësen e armuar me fibra ISOMAT AK-THERMO përdoret si sistem për termoizolimin e ndërtesave. Klasifikohet si GP CS II, W2 sipas EN 998-1.

NGJYRA

E bardhё (No 100) dhe guacke (No 207). Ngjyrat e tjera me porosi të veçantë (sasia minimale 5.400 kg).

KONSUMI

Rreth 1,4 kg/m²/mm të trashësisë së suvasë.
Trashësia e rekomanduar: 2,5-3,5 mm.

PAKETIMI

25 kg.
DOWNLOADS

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MARMOCRET PLUS Decor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prajmer (astar) akrilik UNI-PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Decor
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato MARMOCRET PLUS Fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues lyerës AQUAMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç hidroizolues AQUAMAT-FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart