Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET

L600

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET

PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.
  • Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Classic VN-35
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për silikona PRIMER FD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT MAPEI ULTRAPLAN MAXI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1061
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak akrilik për beton të stampuar
Llak akrilik për beton të stampuar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET
PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart