Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

L49,500

ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

Tensioni i baterisë: 18 V
Gjerësia e planifikimit: 82 mm
Thellësia e rregullimit të planifikimit: 0 – 2 mm
Shpejtësia pa ngarkesë: 16000 rpm

SKU: 602082840 Tags: ,

L49,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

Tensioni i baterisë: 18 V
Gjerësia e planifikimit: 82 mm
Thellësia e rregullimit të planifikimit: 0 – 2 mm
Shpejtësia pa ngarkesë: 16000 rpm

Përshkrim

 • Planifikues pa tel, kompakt për planifikim, zbritje dhe prerje
 • Thellësia e rregullueshme e planerit dhe thellësia e nivelit
 • Hedhur alumini i hedhur dhe baza e planerit të prerë të bluar me brazdë V për prerje të lehtë
 • Udhëzues paralel për udhëzimin preciz të planerit
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe jo të rrëshqitshme të kapjes së butë
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Përshtatës për nxjerrjen e çipit këndor për nxjerrjen e kontrolluar të asfaltit të drurit
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Rrip në bazën e planerit për ndalimin e makinës dhe për të mbrojtur pjesën e punës
 • Ndryshimi i lehtë i tehut të teheve të rrobave të forta të kthyeshme të karabit
 • Mbrojtje e butë nga fillimi dhe mbingarkesa për jetë të gjatë shërbimi të motorit dhe makinës
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Gjerësia e planifikimit: 82 mm
 • Thellësia e rregullimit të planifikimit0 – 2 mm
 • Thellësia maksimale e prerjes 9 mm
 • Shpejtësia pa ngarkesë 16000 rpm
 • Gjatësia e bazës së rrafshuesit295 mm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.3 kg / 7.3 bs

Dridhje

 • Planifikimi i drurit të butë 1,6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 101 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Tehet e planifikimit të karabit të kthyeshëm
 • Përshtatës për nxjerrjen e çipave
 • Qese tekstili pluhuri
 • metaBOX 340
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Udhëzues paralel
 • Matës i thellësisë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart