Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fshesë me korrent Ingco VC14122

L7,900

 • Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 800 W
 • Motor me tela bakri Trup plastik
 • Kapaciteti i pluhurit: 15L
 • Rrjedha e ajrit: 1.7 m³/min
 • Presioni vakum: 16 KPa
 • 1 copë zorrë fleksibël 1.5 m
 • Tub plastik me tre pjesë
 • 1 copë furçë plastike për dysheme 1 grup furçë 2 në 1
 • Fliter HEPA i gjatësisë totale të kordonit 2.3 m
 • Rezervuari metalik Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Paketimi 1/kuti
SKU: VC14122 Tag:

L7,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Fshesë me korrent Ingco VC14122

Fshesë me korrent Ingco VC14122

 • Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 800 W
 • Motor me tela bakri Trup plastik
 • Kapaciteti i pluhurit: 15L
 • Rrjedha e ajrit: 1.7 m³/min
 • Presioni vakum: 16 KPa
 • 1 copë zorrë fleksibël 1.5 m
 • Tub plastik me tre pjesë
 • 1 copë furçë plastike për dysheme 1 grup furçë 2 në 1
 • Fliter HEPA i gjatësisë totale të kordonit 2.3 m
 • Rezervuari metalik Pastrim i lagësht dhe i thatë
 • Paketimi 1/kuti

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshesë me korrent Ingco VC14122”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon akrilik për montim ULTRABOND SUPER-GRIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato dekorative Silicat Putz
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë epokside MAPECOAT I 24
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike Master - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
PASTE LUCIDIMI TURTLE WAX CARNAUBA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
Fshesë me korrent Ingco VC14122
Fshesë me korrent Ingco VC14122
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart