Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE

Ngjitës pasqyre i rekomanduar posaçërisht për bashkimin e pasqyrave të vogla (argjendi).

  • Pa acid
  • Nuk ndikon në shtresën e llakut
  • Përherë elastike
  • Rezistent ndaj ujit

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE

Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE

Ngjitës pasqyre i rekomanduar posaçërisht për bashkimin e pasqyrave të vogla (argjendi).

  • Pa acid
  • Nuk ndikon në shtresën e llakut
  • Përherë elastike
  • Rezistent ndaj ujit

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

Për bashkimin e pasqyrave tradicionale (të argjendta) në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

FILLIMI

PARA PËRDORIMI:

Kushtet e punës

Aplikohet vetëm në temperaturat ndërmjet +5 °C dhe +40 °C.

Kërkesat sipërfaqësore

Të dyja pjesët duhet të jenë të forta, të pastra, pa pluhur dhe yndyrë. Nuk kërkohet përdorimi i primerit. Sipërfaqja mund të jetë pak e lagësht.

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Aplikoni ngjitësin e pasqyrës në vija vertikale (lagështia e mundshme pas pasqyrës nuk mund të largohet nëse ka vija ngjitëse horizontale) çdo 10 cm në pjesën e pasme të pasqyrës së padëmtuar. Montoni pasqyrën brenda 5 deri në 10 minuta dhe shtypeni fort. Hapësira pas pasqyrës duhet të jetë e ajrosur mirë dhe të mbetet e tillë. Për të shmangur rrëshqitjen, sigurojeni pasqyrën gjatë kohës së tharjes (p.sh. me shirit). Koha e tharjes është 3 ditë.

Pikat e vëmendjes

Mos e aplikoni ngjitësin me lëvizje rrethore, por në vija vertikale. Ajri i mjaftueshëm duhet të jetë në gjendje të arrijë ngjitësin.

PAS PËRDORIMIT:

Njollat / mbetjet

Përdorni white spirit për pastrimin e veglave dhe heqjen e mbetjeve të ngjitësit të lagësht. Mbetjet e ngjitësit të thatë mund të hiqen vetëm mekanikisht.

Kushtet e ruajtjes

Mbylleni tubin siç duhet dhe ruajeni në një vend të thatë, të freskët dhe pa ngrica.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL KALK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllake porcelani KERANET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimeto për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE
Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart