Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎

Add your review

L990

🔝 Shumëllojshmëri të ngjitjes dhe izolimit në: metal, sipërfaqe të lyera, dru, gurë, beton, plastikë…
🔝 Nuk përmban silikon.
🔝 I qëndrueshëm në temperaturë prej -40°C deri +90°C (në kohë të shkurtë deri +120°C).
🔝 I disponueshëm në ngjyrat: ⚫ Zi, ⚪ Bardhë, 🟤 Kafe dhe 🩶 Hiri.

Tag:

L990

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎

SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎

🔝 Shumëllojshmëri të ngjitjes dhe izolimit në: metal, sipërfaqe të lyera, dru, gurë, beton, plastikë…
🔝 Nuk përmban silikon.
🔝 I qëndrueshëm në temperaturë prej -40°C deri +90°C (në kohë të shkurtë deri +120°C).
🔝 I disponueshëm në ngjyrat: ⚫ Zi, ⚪ Bardhë, 🟤 Kafe dhe 🩶 Hiri.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPESE PER BASHKIM PROFILESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRETËS ME THARJE TE SHPEJTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PËR PLLAKA DULISOL VECHRO
BOJE PËR PLLAKA DULISOL VECHRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI
GRAFIATO SILIKONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË VAJI 2N1
BOJË VAJI 2N1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PICASSO MASTER BLACK
PICASSO MASTER BLACK
SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎
SILIKON NGJITËS IZOLUES K+D 💪😎
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart