Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SOPATE ME BISHT FIBRE

L1,950

Tag:

L1,950

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SOPATE ME BISHT FIBRE

SOPATE ME BISHT FIBRE

Sopate Ingco per carje druri 1250 gr, vjen per te siguruar nje aksesor te rendesishem rreth shtepise tuaj .
Me nje peshe specifike dhe doreze fibre kryesisht kjo sopate sherben per te care dru.

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SOPATE ME BISHT FIBRE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SOPATE ME BISHT FIBRE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLE HEKURI EMTOP
SHKALLE HEKURI EMTOP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PERZJERESE KOLLI 1800 W
PERZJERESE KOLLI 1800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart