Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WE 24-230 MVT

L25,900

ELEKTROGUR WE 24-230 MVT

Rrota bluarëse Ø: 230 mm // 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2400 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm
Çift rrotullues: 17 Nm / 150 në bs

SKU: 606469000 Tags: ,

L25,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WE 24-230 MVT

ELEKTROGUR WE 24-230 MVT

Rrota bluarëse Ø: 230 mm // 9 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2400 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm
Çift rrotullues: 17 Nm / 150 në bs

Përshkrim

 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Doreza e rradhës së pasme dhe doreza anësore mund të montohen në 3 pozicione për pozicionin optimal të dorezës edhe gjatë prerjes
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Fillimi i kufizimit të rrymës parandalon aktivizimin e kyçjes gjatë fillimit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës dhe mbrojtja e rindezjes
 • Metabo VibraTech (MVT): sistemi i integruar i amortizimit dhe doreza anësore për të zvogëluar dridhjet në mënyrë që të mbrojë shëndetin e përdoruesit
 • Çelësi i sigurisë Metabo parandalon fillimin e paqëllimtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin
 • Sinjali LED tregon mbrojtje të shkaktuar nga rindezja ose mbinxehje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje 30230 mm // 9 “
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes2400 W
 • Fuqia e daljes 1600 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë6600 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 4600 rpm
 • Çift rrotullues 17 Nm / 150 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 5.8 kg / 12.8 bs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 6,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Rast me kunj të rrafshët
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me dy vrima

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WE 24-230 MVT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.4.2 18 V
ELEKTROGUR WE 24-230 MVT
ELEKTROGUR WE 24-230 MVT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart