Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN

L9,000

Material hibrid, për lyerje me furçë, hidroizolues për soleta. Ofron bardhësi dhe rezistencë të lartë. Pas vendosjes, formon një shtresë hidroizoluese, pa qepje dhe bashkime, tepër elastike dhe rezistente. Për më tepër, mund të përdoret edhe si bojë freskuese për soleta, për shkak të pasqyrimit të lartë të rrezeve të diellit.

L9,000

Sold by
ISOMAT
@ ISOMAT
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN

Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN

VEÇORITË/INSTALIMET

Material hibrid, për lyerje me furçë, hidroizolues për soleta. Ofron bardhësi dhe rezistencë të lartë. Pas vendosjes, formon një shtresë hidroizoluese, pa qepje dhe bashkime, tepër elastike dhe rezistente. Për më tepër, mund të përdoret edhe si bojë freskuese për soleta, për shkak të pasqyrimit të lartë të rrezeve të diellit.

NGJYRA

E bardhë.

KONSUMI

1,0-1,5 kg/m².

PAKETIMI

25 kg, 15 kg, 5 kg, 1 kg.

Njihuni me produktet tona ISOMAT

QËNDRO NË KONTAKT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUAFIX

AQUAFIX

Sold by ISOMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento DUROCRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Koll zjarrduruese ISOMAT AK-FIRE

Sold by ISOMAT
L800L2,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko çimentoje PLANFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PL-BOND Prajmer suvash prej allçie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë llaku Hidroizolues TOPCOAT-PU 720
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Hidroizolues për soleta ISOFLEX AEGEAN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart