Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF

Add your review

L2,700

Super Finish

Masë stukuese e gatshme me aditivë plastik, e cila përmban material mbushës prej pjesëve fine të karbonatit të kalciumit e kombinuar me aditivë të tjerë të përshtatur për qëllimin e përdorimit të saj.

L2,700

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF

STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF për përdorim e bazuar në vinil me dolomit, mikë, talk, atapulgit dhe etilen. Produkti është një stuko me performancë të lartë, e formuluar posaçërisht për përfundimin e mureve të thata: ofron cilësi superiore të sipërfaqes, si dhe një aplikim më të butë, kohë të mirë të punueshmërisë dhe lehtësi të shkëlqyeshme të lëmimit.

PËRPARËSITË

  • Përzier, i gatshëm për përdorim
  • Produkti i mbetur mund të ruhet në një kovë të mbyllur
  • Thithje e ulët e bojës, kursen në zbardhjen
  • Butësi e madhe
  • Më shumë kohë për punueshmëri
  • Aftësi më e mirë ngjitëse
  • Fërkohet lehtë
  • Përfundimi i sipërfaqes së nivelit Q4

Produkti

Pastë stuko e gatshme për përdorim për përfundimin e nyjeve (Q2) dhe për rruajtjen e plotë të sipërfaqes (Q3, Q4)

Komponim i përzier i bazuar në dolomit, mikë, talk, atapulgit, etilen. Lehtësuar nga 25% në krahasim me mbushësit tradicionalë rrit produktivitetin duke zvogëluar lodhjen e aplikimit. Stuko me performancë të lartë. Procesi i veçantë i prodhimit eliminon flluska ajri dhe formimi i kratereve. Punueshmëri e shkëlqyeshme (përfshirë butësinë e shtuar).

Përshkrim

Knauf Super Finish është një stuko e shkallës së lartë në performancë, e formuluar posaçërisht për mbarimi profesional i mureve të thata. Ajo ofron cilësi superiore të punës përveç një aplikim më i butë, kohë e mirë e punueshmëria dhe lehtësia e shkëlqyeshme e zmerilim. Procesi special i prodhimit eliminon flluskat e ajrit dhe minimizon formimin të kratereve. Formulimi unik i vinilit siguron një përfundim të murit të thatë të cilësi profesionale. Ideale për të përfunduar nyjet midis pllakave të gipsit dhe për aplikimet e veshjeve përfundimtare për ambientet e brendshme panele suva. Gjithashtu ideal për mbulim të mbrojtësve të skajit, fiksimeve dhe copë litareve, për të gjithë zbutja e sipërfaqes së paneleve të suvasë e për aplikimin manual të tapicerive të thjeshta.

Aplikimi

Vendoseni si një shtresë e dytë në nyjën e përforcuar me shirit letre (ose shirit Kurt), pas lëmimit të lehtë, përzierja e skajeve me rreth 5 cm në lidhje me shtresën inferior. Lëreni të thahet dhe zbutet paksa nëse është e nevojshme. Përsosni mbrojtëset e skajeve dhe qoshet e brendshme siç kërkohet, duke bërë të paktën tre kalimet me stuko, përzierja në sipërfaqen e paneleve dhe përfundimi për të marrë një të tillë sipërfaqe e lëmuar. Përdorni si një rruajtje Q3 ose Q4 mbi shtresa e dytë. Fërkoje lehtë nëse e nevojshme, pasi të jetë tharë.

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

Sold by Knauf
L780L1,690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH KNAUF AQUAPROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF

Sold by Knauf
L429L624
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI KNAUF NATURBOARD FIT

LESH GURI KNAUF NATURBOARD FIT

Sold by Knauf
L260L29,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË NDËRTIMORE KUNDER LAGESHTIRES
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart